Aktuelnosti

Dekanat


Dekan:  prof. dr Snežana Brkić  dekan@mf.uns.ac.rs

Poslovni sekretar dekana
Vera Sarić dekan@mf.uns.ac.rs

Prodekani:

Za nastavu
prof. dr Zoran Komazec  zoran.komazec@mf.uns.ac.rs

Za nauku
prof. dr Duško Kozić   dusko.kozic@mf.uns.ac.rs

Za akreditaciju i kontrolu kvaliteta
prof. dr  Biljana Srdić Galić   biljana.srdic-galic@mf.uns.ac.rs

Za međunarodnu saradnju i strane studente
prof. dr Goran Stojiljković  goran.stojiljkovic@mf.uns.ac.rs

Za specijalizacije
prof. dr Milica Medić Stojanoska
  
milica.medic-stojanoska@mf.uns.ac.rs

Za doktorske studije
prof. dr Branislav Bajkin
  branislav.bajkin@mf.uns.ac.rs 

Sekretar
Svetlana Popmihajlov Zeremski 
svetlana.popmihajlov-zeremski@mf.uns.ac.rs

Poslovni sekretar dekanata
Milan Lucić
prodekani@mf.uns.ac.rs

Izvršni direktor za finansijske poslove
Bratislav Janković

Samostalni stručni saradnik za marketing
Dragica Pantić  dragica.pantic@mf.uns.ac.rs

Kafe-kuvarica
Slavica Krstić

Vozač
Zoran Crnomarković

Medicinski fakultet
Hajduk Veljkova 3
21000 Novi Sad

Telefon dekanata: 021/420677
                               021/420678
Faks: 021/6624153
e-mail: dekan@mf.uns.ac.rs

Tekst uneo: IvanaMaksimovic